Rektörün Mesajı

Üniversitemizin Sevgili Öğrencileri,
Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

2019-2020 öğretim yılı sonuna yaklaşırken, tüm dünyayı bir anda sarsan Covid'19 salgını sebebiyle, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Ülkemiz Üst Yönetim Birimlerinin aldığı kararlar doğrultusunda, tüm programlarımızda değişikliğe giderek, "sağlık" öncelikli bir çalışma tarzına başlamış bulunmaktayız.

"Birimizin sağlığı, hepimizin sağlığı" düsturundan hareketle, değişikliğe gidilen tüm çalışma programlarımızda, öncelikli hedefimiz sağlığımızı korumak olacaktır. İnanıyorum ki, bu zorlu süreci hep beraber, hiçbir can kaybı yaşanmadan atlatacak ve özlediğimiz o güzel günlere geri döneceğiz.

Eğitim ve öğretim çalışmalarının uzaktan öğretim yöntemleriyle yürütülmesi ve aksatılmadan başarı ile devam ettirilmesi sebebiyle, hepinize katkılarınızdan ötürü teşekkür ediyorum.
Bu site, Yükseköğretim Kurulu Kararları çerçevesinde, COVID-19 pandemisi boyunca, Üniversitemiz birimlerinin  yaptığı çalışmaları, alınan yönetim ve mevzuat kararlarını, kamuya ve tüm üniversite camiasına duyurmak amacıyla açılmıştır.

 

Sitede yer alan bilgilerin çalışmalarımızda önemli bir rehber olacağını düşünüyor, bu anlamda katkılarınızı da bekliyor, herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum.

Prof.Dr. Yılmaz CAN
Rektör